Jesteś w ciąży? Dołącz do nas!

Witamy Cię na naszej stronie! Znajdziesz tu artykuły tworzone przez Matki Wariatki, które mimo wielu nieprzespanych nocy, kochają swoje dzieci ponad wszystko! Mamy, które poznały trud zajścia w ciążę oraz radość przeżywania ciąży,  zmierzyły się z bólem porodowym, cesarskim cięciem i przedwczesnym porodem. Mamy, które codziennie uczą się macierzyństwa, próbują znaleźć równowagę w swoim życiu i które swoim doświadczeniem chcą podzielić się z innymi.

Wiemy, że będąc w ciąży, szczególnie pierwszej, pojawia się mnóstwo pytań i niepewności dotyczących dziecka, ciąży, porodu. Naszym celem jest stworzyć miejsce, gdzie znajdziecie odpowiedzi na nurtujące Was pytania, gdzie poznacie nieznane. Chcemy przybliżyć Wam temat ciąży, porodu i oczekiwania na dziecko w sposób prawdziwy, wynikający z naszych przeżyć i doświadczeń, ale poparty wiedzą książkową i medyczną.

Planowanie i przebieg ciąży, trudy macierzyństwa

Jeśli planujesz zajść w ciążę, spodziewasz się dziecka lub jesteś świeżo upieczoną Mamą, to ta strona jest właśnie dla Ciebie! Znajdziesz tu artykuły o tym jakie są objawy ciąży, jak przebiega poród naturalny i poród przez cesarskie cięcie, co oznacza połóg, co spakować do szpitala na poród, jak powinna wyglądać wyprawka dla niemowlaka, jakie akcesoria dla niemowląt są przydatne i sprawdzone, co zrobić by karmienie piersią było sukcesem oraz wiele innych artykułów poruszających tematy nurtujące kobiety w ciąży. Jesteśmy tu dla Ciebie, więc jeśli jest coś, co szczególnie Cię interesuje – daj nam znać, a my zgłębimy temat i niczym najlepsza przyjaciółka opowiemy Ci o tym!

Ciąża, połóg, macierzyństwo dla całej nowopowstałej rodziny jest wyjątkowym okresem, pełnym szczęścia, miłości i lekkiej adrenaliny. To jak zupełnie inny wymiar życia, zwłaszcza jeśli dotyczy narodzin pierwszego dziecka. Szał zakupów, remontów, przemeblowań. Planujemy, marzymy, wyobrażamy sobie naszego, małego człowieka. Nie możemy doczekać się dnia, w którym będziemy mogli go poznać i przytulić. Doświadczamy wtedy bardzo dużo nowych, często skrajnych uczuć. Jesteśmy pełne obaw czy się odnajdziemy w nowej roli? Czy dziecko będzie zdrowe? Czy nasz instynkt macierzyński się obudzi? Czy uda nam się karmić piersią? Czy podołamy z opieką nad taką małą istotką? Czy będę dobrą mamą? Chcemy rozwiać Wasze wątpliwości i pomóc spojrzeć na to wszystko z dystansem i z uśmiechem, aby tych mniej przyjemnych uczuć było jak najmniej. Chcemy być dla Was wsparciem, abyście uwolniły się od rozterek i mogły bezgranicznie skupić się na najpiękniejszym okresie w Waszym życiu, jakim jest ciąża. Jeśli będziecie chciały się z nami podzielić swoimi wrażeniami lub będziecie miały pytania –  piszcie do nas śmiało! Będzie to dla nas sygnał, że robimy to dobrze! 🙂

Zapraszamy do odwiedzania swiatdzieciakow.com.pl wszystkich, gdyż artykuły będą dotyczyły również kwestii praktycznych, ważnych dla Tatusiów, Babć i  Dziadków. Zainspirujemy Was jak wspomóc przyszłą Mamę w oczekiwaniu na dziecko, jak przygotować baby shower ( imprezę z okazji ciąży) , jaki wybrać prezent na chrzest czy pierwsze urodziny Maluszka. Zaprezentujemy jak powinna wyglądać praktyczna i dostosowana do Waszego budżetu wyprawka dla noworodka. Pomożemy spakować  torbę do szpitala i do porodu.

Bądź tu z nami i odwiedzaj nas regularnie! Pozwól nam towarzyszyć Tobie w pięknej, choć z zakrętami, drodze, jaką niewątpliwie jest macierzyństwo <3

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *